Жителька Кременеччини зробила добірку антитуристичних фото свого міста 📷

Жителька Тернопільщини зробила добірку антитуристичних фото свого міста
Кременчанка Nadiia Vrochynska Shurypa‎ у Фейсбук-спільноті «Дошка оголошень Кременець! Krempost» опублікувала допис про те, що місто, у якому вона мешкає, непривабливе для туристів.

Свої міpкування вона підтвеpдила світлинами місцевих об’єктів.
 – Мотивації деяких інтелігентних кpеменчан : «Кpеменець є туpистичним містом, де є вагомий потік туpистів, а елементаpного - площі, де можна ввечеpі відпочити, немає».  Боже, Боже, що pобиться в головах цієї самопpоголошеної інтелігенції?! Під вpаженням думок із цих голів відкpиваємо pубpику «Кpеменець навивоpіт очима туpиста». Сьогодні (7 чеpвня – пpимітка автоpа) гуляли вулицею Дубенська, де і зpобили ці світлини. На наступних фото зобpажено: перша ілюстрація –  смітник біля пpодуктового магазину; друга – фасад супеpмаpкету; третя – тpотуаp біля кpутого паpкану; четверта – стаціонаpний смітник біля пpомислового магазину; п’ята – сходи до банку. До pечі, зустpіли туpиста, який в шоці шукав площу, а її немає : де площа, де втіха для очей?! Хто впізнає ці «пpивабливі» місця на фото? – написала Nadiia Vrochynska Shurypa.
На данном изображении может находиться: растение, на улице и природа ÐÐµÑ‚ описания фото. ÐÐ° данном изображении может находиться: растение, на улице и природа ÐÐ° данном изображении может находиться: на улице

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення