![](http://admin.business-companion.te.ua//uploads/600x400/2017/09/06/ed45977b6b6e497f084e4424701129c5.jpg)
Середньомісячний дохід одного члена сім'ї ділять на два прожиткових мінімуми, множать на 15% і на загальний дохід сім'ї.
Отримана сума - обов'язковий платіж за комуналку, а решта повинна покрити субсидія. Причому враховується той розмір ПМ, який був станом на кінець періоду, за який враховуються доходи.
Наприклад, при прожитковому мінімумі в 1856 грн (діє на даний момент) і загальному доході на трьох осіб в 10 тис. Грн за комуналку можна самостійно платити 1346 грн, а решта покриє субсидія. Ця ж сім'я з таким же доходом, але з прожитковим мінімумом в 1963 грн (діє з 1 липня) повинна заплатити вже 1273 грн.