![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/gallery/large/60364008_1879670418805435_1654379840020676608_n.jpg)
Побачити та поспілкуватися з легендою українського спорту, ім`я котрої відоме в усьому світі, мали нагоду учні місцевих шкіл на базі гімназії. Олена Підгрушна розповіла про особливості біатлону і чому цей вид спорту складніший за інші. Діти слухали спортсменку із захватом, усі могли задати питання.
Також Олена розповіла – що пов’язує її з Кременцем. Мало кому відомо, що 10 років тому вона працювала дільничним у місцевому відділку міліції.
– Спортсмени, котрі мають справу зі зброєю, тим чи іншим чином пов`язані зі службою. Тож мені свого часу довелося працювати дільничним у Кременецькому відділку тоді ще міліції, – розповіла чемпіонка.
Нині вона має звання майора Нацгвардії, чому надзвичайно радий її батько, котрий і сам зробив кар’єру військового.
Окрім цього Олена Підгрушна відвідала й Кременецький ліцей ім. Нестора Літописця. Своїм прикладом вона неабияк надихнула місцеву молодь не лише на заняття спортом, а й на те, що завжди потрібно йти до поставленої мети та невпинно працювати над собою.
![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/gallery/large/60348507_2176121219172761_3103870137791414272_n.jpg)
![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/gallery/large/60354082_344308652888434_6973057848062246912_n.jpg)
![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/gallery/large/60435316_2331617500232398_4936872715555438592_n.jpg)
![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/gallery/large/60387977_826893101018315_3761684313779732480_n.jpg)
![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/gallery/large/60147869_2333248260279164_4232169406639112192_n.jpg)