![ÐÑеменÑани пÑовели влаÑне ÑозÑлÑдÑÐ²Ð°Ð½Ð½Ñ Ð°Ð±Ð¸ виÑвиÑи поÑÑÑникÑв (ÑоÑо)](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/05/smittya1.jpg)
Попри те, що у Кременці останнім часом доволі успішно розв’язують проблему зі сміттям, дехто з містян вперто бореться з чистотою та порядком. Факти порушення правил благоустрою почали помічати самі кременчани. Багатьох така поведінка земляків не влаштовує. Тож місцеві провели власне розслідування та зробили порушників відомими у соцмережах.
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/05/smittya5.jpg)
– Продовження публікації про сміття на вулиці Горького. Знайдено власника сміття по квитанціях. Далі буде… – пише Галина Мельник.
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/05/smittya.jpg)
Перед тим жінка розповіла, як застала поблизу смітників на своїй вулиці купу побутових відходів. Сміттєві контейнери стояли за 1 метр повністю порожні.
– Ось таку картину побачила я сьогодні вранці на вулиці Горького. Люди, будьте людьми! Наразі мешканці прилеглих вулиць розшукують «героя нашого дня». Є вже перші результати, – зазначає кременчанка.
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/05/smittya2.jpg)
Порушення з боку сусідів помітили й інші мешканці Кременця.
– Йшов другий місяць, відколи було перенесено контейнери для сміття 15-ма кроками нижче. Ліниві псевдо європейці вперто доводили свою правоту… А що, у всьому винна влада. Чи не так?! – розповідає Wika Iwaniuk.
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/05/smittya3.jpg)
Як повідомили у Кременецькій міській раді, на виявлених порушників правил благоустрою складається адмінпротокол і відповідно до рішення адмінкомісії накладається штраф. Також там чекають, що на публікації у соцмережах та ЗМІ про порушення відреагує й місцева поліція.
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/05/smittya4.jpg)