![У ÐÑеменÑÑ Ð¾Ð´ÑÐ°Ð·Ñ Ð´Ð²Ñ Ð¶Ñнки опинилиÑÑ Ð¿Ñд колеÑами авÑо](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/05/dtp-avtovokzal.jpg)
Одразу дві кременчанки опинилися під колесами легкового автомобіля. ДТП трапилася учора, 1 травня, по обіді на автовокзалі Кременця. Водій, рухаючись заднім ходом, не переконався у безпечності руху та допустив наїзд на жінок. Постраждалим надали медичну допомогу та не госпіталізовували.
Проте уже близько 20:00 кременчанки знову звернулися до лікарів, бо відчули погіршення самопочуття. При додатковому обстежені встановили, що у потерпілих численні травми, переломи, рвані рани. В однієї з жінок травмований хребет, повідомили у Кремецького РВ ГУНП.
Ведеться слідство.