![кÑеменеÑÑ](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/05/61601067_377641302868646_2618778651432321024_n.jpg)
Фото, на якому видно, що поперек дороги лежить повалене негодою дерево, «Терену» надіслали читачі. Ситуація трапилася на Кременеччині. Місцеві кажуть, що стовбур з гіллям перешкоджає руху транспорту і перебуває там вже більше тижня.
У Кременецькій міській раді пояснили, що хоча згаданою вулицею і їздить міський громадський транспорт, вона розташована на території Чугалівської сільської ради. Відтак, саме там мали б подбати про те, аби розчистити дорогу. Самовільно міські комунальники робити цього не мають права.
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/05/61581822_517595362395627_1987856025893470208_n.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/05/61262600_1296353270517145_9193656210400739328_n.jpg)