![ТеÑнопÑлÑÑина, ÐÑеменеÑÑ, ÑÑÑоÑÑÑ, Це ÑÑкаво, ÐвÑопа, ФоÑо, ТеÑен](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/05/gotel-krem.jpg)
Сьогодні туристи, які приїжджають на Тернопільщину часто дивуються, що наш край своєю архітектурою нагадує європейські містечка.
Насправді це не дивно, бо тут таки колись уже була Європа. У різні періоди нинішня територія області була в складі Польського королівства, Австрійської імперії, а частина й Литовського князівства. Тож будували за європейським зразком.
Деякі пам’ятки вдалося зберегти. Деякі, на жаль, втратили назавжди. Та збереглися старовинні фото, які час від часу розповідають нам про цікаве минуле.
– Кременець. Готель «Петроградський» (давня назва Петербурга). Лівобіч пункт прокату велосипедів, а правобіч можна здати брудні речі до прання. Європа! – пише дослідниця Іра Дан-Коен, яка часто тішить шанувальників історії схожими знахідками.