![ÑÑÐ½ÐµÐ»Ñ ÐºÐ¾Ñ
Ð°Ð½Ð½Ñ ÐºÑеменеÑÑ](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/05/lampy1.jpg)
Ми уже розповідали, що в Кременці є місце, схоже на відомий туристичний об’єкт на Рівненщині – «Тунель кохання». Тепер це місце освітлюється вночі кольоровими гірляндами.
– Зараз працівники КП «Кременецьблагоустрій» завершують чіпляти гірлянди у парку культури та відпочинку на алеї каштанів. Частково освітлюватиметься також центр міста. Спочатку була ідея зробити це лише до Дня міста. Але, якщо все буде добре і гірлянди не пошкодять, їх залишать. Окрім цього у парку встановлять кілька прожекторів. До слова, освітлення гірляндами є досить економним, адже все разом воно витрачає стільки електроенергії, скільки йде на один вуличний ліхтар, – розповіли у Кременецькій міській раді.
Освітлення у парку знайшло багато позитивних відгуків у кременчан, а надто у молоді.
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/05/lampy2.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/05/60817389_412949679436795_4503641249898561536_n.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/05/60414037_341741133153217_3477870993664376832_n.jpg)