![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/ee48745ab4cde2f67e5c7085ffeba78e.jpg)
Вчора вранці комунальники застали надзвичайно прикру картину на вулиці Симона Петлюри, навпроти районного центру зайнятості.
Поряд з майже порожніми сміттєвими контейнерами лежали купи пакетів з побутовими відходами. Складається враження, що дехто з кременчан не знає для чого призначені сміттєві баки.
У той час, як одні містяни вимагають більше смітників, інші вперто відмовляються ними користуватися, чим порушують правила благоустрою.
Міська рада звертається до мешканців міста та ближніх сіл з переконливим проханням дотримуватися правил благоустрою, поважати чужу працю. Адже після того, як хтось лишає після себе стихійне звалище, інші люди вимушені його прибрати навіть у вихідний. Із таким безвідповідальним ставленням у Кременці ніколи не буде чисто, адже тих, хто смітить, завжди більше, ніж тих, хто прибирає. І це дуже прикро.
Також нагадуємо, що за порушення правил благоустрою передбачена адміністративна відповідальність та штраф. Тож закликаємо бути свідомими та відповідальними, шанувати своє місто і самих себе!
![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/gallery/large/60345401_953212048403757_6152764969071935488_n.jpg)
![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/gallery/large/60809948_2374309019489981_4545938985477734400_n.jpg)