![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/gallery/large/57421955_384090042175492_5011708406109569024_n.jpg)
Український академік фізик-теоретик, лідер першої опозиційної сили в Незалежній Україні, депутат Верховної Ради чотирьох скликань та кандидат у президенти Ігор Юхновський зустрівся з містянами у ЗОШ №1 ім. Галини Гордасевич. Нагоду поспілкуватися з науковцем мав і перший заступник міського голови Микола Матвіюк. У захваті від зустрічі залишився і педагогічний колектив школи та учні.
Мало-хто знає про тісний зв'язок видатного земляка з Кременцем. Мабуть, тому, що Ігор Юхновський мешкав у нашому ще задовго до того, як Кременецький повіт роздрібнили на кілька районів, котрі згодом приєднали до новоутвореної Тернопільської області.
![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/gallery/large/57186066_431048741002214_6667913972303265792_n.jpg)
![](https://rada.info/upload/users_files/04058338/gallery/large/57155511_878014025864605_8628105443828301824_n.jpg)