![](https://i0.wp.com/realno.te.ua/wp-content/uploads/2019/04/%D0%B1%D0%BE%D0%BD%D0%B0.jpg?resize=640%2C427&ssl=1)
Одинадцятого квітня близько 14:00 на лінію “102” надійшло повідомлення про те, що в Кременці на горі Бона потрібна допомога поліції та бригади екстреної медичної допомоги.
При виїзді слідчо-оперативної групи стало відомо, що того дня викладач разом з чотирма першокурсницями в селі В.Бережці прибирали територію сміттєзвалища. Біля 13:00 години підлітки попросили вчителя, щоб він завіз їх подивитися на руїни замку. Чоловік погодився.
Коли діти вийшли на гору, одна з дівчат вилізла на стіну, аби сфотографуватися. Проте не втримала рівновагу та впала з п’ятиметрової висоти, а після цього скотилася з пагорбу на тридцять метрів вниз.
В результаті нещасного випадку шістнадцятилітняю студентку медики доправили до реанімаційного відділення з закритою черепно-мозковою травмою, травмою шийного відділу хребта, рваної раною підщелепної ділянки.
Зі слів лікуючого лікаря, життю неповнолітньої нічого не загрожує. Триває слідство.