Креативний майстер-коваль з Кременеччини розповів, який виріб зварить наступного разу

Шашлики у паровозі: коваль Ярослав Єфремов з Кременця зробив незвичний мангал. Ззовні він нагадує паровоз. Ніхто і не здогадується про справжнє призначення такого, на перший погляд, транспорту. Над паровозом-мангалом коваль працював два місяці, повідомляє канал Т1.

Щоб перенести мангал з майстерні до воріт, знадобляться сили близько 10 чоловіків. Важить мангал-паровоз чимало – півтонни. Його розміри теж вражають: заввишки він сягає майже двох метрів, завширшки 55 см, у довжину — цілих 3 метри. Тому й не дивно, що він привертає увагу усіх водіїв, які проїжджають повз. Нерідко коло обійстя зупиняються, щоб зробити фото.
Паровоз коваль робив два місяці. За потреби виріб можна розібрати на частини. Це необхідно тоді, коли мангал, до прикладу, треба почистити чи пофарбувати. Мангал – багатофункціональний. Окрім нього є ще коптильня та духовка. Позаду, у причепі паровоза, схований розкладний дубовий стіл.
"Дивився в інтернеті всілякі відео, фото, немає нічого. Щоб було якесь креслення, макет, немає нічого. Просто починав з мангалу, тоді почала проявлятися картинка, я вже побачив, що буду робити", - каже коваль Ярослав Єфремов.
Це вже другий незвичний мангал коваля з Кременця. Торік Ярослав Єфремов викував виріб у вигляді корабля. Його придбали покупці зі Львівщини. Робити креслення Ярославу допомагає дружина Тетяна. Для сина чоловік зробив незвичну іграшку – хатинку на курячих ніжках. Вона стала улюбленою забавкою серед місцевої малечі.
Коваль запевняє, що це не останній його оригінальний мангал і вже планує, яким буде наступний виріб. 

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення