![кладовиÑе ÐÑеменеÑÑ](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/04/57503346_2328214697438195_7051007565999636480_n.jpg)
Напередодні Великодня у Кременці наводять лад на міських кладовищах. Комунальники вивозять сміття, якого зібралося чимало за останні кілька тижнів, адже містяни масово прибирають на могилках родичів, а відходи викидають на краю цвинтарів.
– В очікувані одного з найбільших християнських свят, Великодня, ми дбаємо не лише про живих, а й вшановуємо мертвих. До Страсного четверга, після якого, як правило, усі роботи припиняють, кременчани, окрім власних осель, наводять лад і на місцях вічного спочинку родичів. Та зібравши старі пластикові квіти і гілля з могил своїх рідних, залишають все це краю цвинтаря. Починаючи із понеділка і до четверга включно працівники КП «Кременецьблагоустрій» вивозять гори сміття з усіх міських кладовищ, – повідомляють у Кременецькій міській раді.
Також там закликають містян завершити усі роботи із прибирання до четверга, аби сміття знову не нагромаджувалося, та просять не скидати великогабаритних відходів та гілля поблизу сміттєвих контейнерів.
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/04/57811491_2309556895985454_836575568160882688_n.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/04/57574566_374742836585817_8143571177936257024_n.jpg)