![? ?µ?·???»?????°?? ???????????? ?·???±???°?¶?µ???? ?·?° ?·?°?????????? "?????»??????"](https://www.volyn24.com/img/modules/news/8/da/410963c1d767bf433e494492a5457da8/original-photo.jpg)
Одержувачів пільг просимо терміново звернутись в міське управління соціального захисту населення із заявами на встановлення таких пільг, оскільки згідно останньої наданої управлінням інформації, без таких заяв пільги у квітні поточного року не будуть нараховані.
Додатково просимо, у випадку змін у складі сім’ї, інших даних щодо кількості проживаючих звертатись в абонентський відділ КП «Міськводгосп».