![ÐÑеменеÑÑÐºÑ Ð¿ÑдлÑÑки поÑÑапили на ÑпалÑÑи нÑмеÑÑÐºÐ¾Ñ Ð³Ð°Ð·ÐµÑи (ÑоÑо)](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/04/57821766_669979616789819_4947612667826143232_n.jpg)
Побувати у Німеччині, відвідати уроки у школі міста Ільзенбург та з’їздити на екскурсію у Дрезден мали нещодавно можливість школярі із Кременця. Впродовж трьох днів 15 учнів зі своїми наставниками перебували за кордоном.
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/04/57387512_288332778758853_5214674069298872320_n.jpg)
– Дітей розбили на чотири групи, вони відвідали заняття разом з німецькими учнями, – розповіла фахівець відділу освіти Кременецької міської ради Ірина Іваськевич. – У нас були чудові екскурсії в Ільзенбургу та Дрездені. Нас приймали дуже гостинно, як добрих друзів. В перспективі обмін учнями між школами Кременця та Ільзенбурга будуть постійними.
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/04/57674205_411862272938911_67836985510723584_n.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/04/57092898_2221054947974771_5784996157990109184_n.jpg)
Після візиту кременчан у місцевому виданні «Harzer Volksstimme» з’явилася розгорнута публікація про приїзд гостей з України.
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/04/57221272_2337497699633853_5855202110022352896_n.png)