Кременецькі катакомби (каменоломні) викликають неабиякий інтерес у туристів. Разом з тим, мало хто з кременчан знає дорогу до цього унікального і незвіданого місця. Хто ж мешкає у таємничому підземеллі?
Фотовідповідь на це питання дають працівники Національного природного парку «Кременецькі гори». Андрій Штогун показує – хто саме мешкає у Кременецьких катакомбах. Здебільшого це кажани. А ще – унікальні види грибів. Також у підземеллі можна знайти відбиток панцера древньої черепахи, що має майже 1 м в діаметрі.
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/03/katakomby2.jpg)
![ТеÑнопÑлÑÑина, ÐÑеменеÑÑ, каÑакомби, ÐндÑÑй ШÑогÑн, кажани, Це ÑÑкаво, ÑÑÑоÑÑÑ, ÐÐР«ÐÑеменеÑÑÐºÑ Ð³Ð¾Ñи», ÑоÑо, ТеÑен](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/03/katakomby3.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/03/katakomby1.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/03/kazhany.jpg)
Довідка:
Історія Кременецьких катакомб сягає XIV століття. Саме відтоді біля підніжжя гори Сичівка почали брати каміння для будівництва замку, а згодом для спорудження надгробків на місцевих кладовищах. Сьогодні катакомби – частина одного з популярних туристичних маршрутів і приваблює до себе все більше шанувальників містичної історії.