![ÐмовÑÑна небезпека: на ТеÑнопÑлÑÑÐ¸Ð½Ñ Â«Ð¿Ð¾Ð²Ð¸Ñли» елекÑÑиÑÐ½Ñ Ð´ÑоÑи (ÑоÑоÑакÑ)](https://ternopoliany.te.ua/media/k2/items/cache/80fc221bf23dfc2b8e2f1d3d0c484c46_XL.jpg)
Про те, що електричні дроти на одній із вулиць Кременця не є достатньо натягненими повідомив місцевий житель Антоній Стрілецький.
Чоловік вважає, що через це може трапитися небезпечна ситуація.
– Коли натягнуть дроти, чи ви чекаєте поки вітер обірве, або машиною хтось зачепить? При сьогоднішньому вітрі ними дуже гойдає і напевно таки нарешті обірве. Можливо, тоді ви звернете увагу на це. Вул. Корнії біля магазину «Фенікс», – зазначив Антоній Стрілецький.