![áòÃÂÃÂûøýð òÃÂô ÃÂÃÂþÃÂòÃÂÃÂð âõÃÂýþÿÃÂûÃÂÃÂøýø.](https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/55495904_399491060888174_5517282793366749184_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=15d18bfb3ca5f22a56d4fbba13bc7e20&oe=5D035EC6)
Мрія здійснюється! Задум про те, щоб збудувати в місті Кременці Народний Дім з’явився минулого року, коли стараннями Ірини Богданівни Скакальської ім’я Лілії Следзінської було внесене до списку «Жінка року» з нагоди відзначення 100-річчя Кременецької «Просвіти».
Мабуть, на це була воля Божа. І може моя думка залишилася б тільки мрією, якби не зустріч із паном Левком Тимощуком, який мене підтримав і переконав, що це дуже важливо. «Ми вам будемо допомагати», – сказав він. Окрилена такою підтримкою, я звернулася до очільника міста Олексія Ковальчука, і він пішов нам назустріч. Діляночка землі в розмірі двох сотих уже виділена в центрі міста. Вироблення документів майже закінчується, – каже Голова Кременецького РО ВУТ «Просвіта» імені Тараса Шевченка Лілія Следзінська.