![ÐÑеменеÑÑÐºÑ ÑаноÑники ÑÑали кÑаÑими в УкÑаÑÐ½Ñ (ÑоÑо)](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/03/sanyj-sport1.jpg)
Перемогу у напруженій боротьбі на Чемпіонаті України з санного спорту в особистому заліку здобули кременчани. Про це «Терену» повідомила тренер навчально-спортивної бази олімпійської підготовки Кременецької ДЮСШ «Колос» з санного спорту Світлана Кравчук.
– Кременчани Андрій Мандзій та Юліанна Туницька стали чемпіонами України в особистому заліку з санного спорту. Чемпіонат України відбувся у Латвії в місті Сігулда. Змагання перенесли з Кременця у зв’язку зі зміною погодних умов (різке потепління), – розповіла Світлана Кравчук.
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/03/sanyj-sport.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/03/sanyj-sport2.jpg)