![У ÐÑеменеÑÑ Ð²ÐµÑнÑлаÑÑ ÑпÑÐ°Ð²Ð¶Ð½Ñ Ð·Ð¸Ð¼Ð° (ÑоÑоÑепоÑÑаж)](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/03/53731899_607170406424142_8150710410014621696_n.jpg)
Сильний вітер таки надув на Тернопільщину снігу. Вранці за вікном наче знову новий рік, хоч на вулиці майже середина березня. Надто це помітно на Кременецьких горах. Адже, якщо в низовині сніг швидко тане, то на горбогір’ї він лежить значно довше, подекуди до початку травня.
Під крижаною кіркою опинилися й бутони магнолій, які мали ось-ось розквітнути. Проте такий різкий перепад погоди не надовго. Уже на вихідні на Тернопільщині прогнозують потепління до +18 і справжню весну.
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/03/54433779_646175492491320_5790805689668468736_n.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/03/54049592_1299562393502456_1798727785259204608_n.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/03/53684135_2227347700925822_8670276228764139520_n.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/03/53570920_493706094495013_7728184425220931584_n.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/03/53570300_2237687606549605_3612403688796061696_n.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/03/53528465_408956613001872_4543030614013509632_n.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/03/53121384_2331445343533379_6183595245050003456_n.jpg)