![](https://i0.wp.com/realno.te.ua/wp-content/uploads/2019/03/53470920_10214928714185646_1079564949249851392_n.jpg?resize=640%2C480&ssl=1)
“Доля так розпорядилась, що Андрій Пушкар не зможе особисто отримати свою відзнаку – звання Заслуженого тренера України. Вона лежить у мене на столі і тільки кілька людей знають як важко було продертись через бюрократичні перепони та людський фактор.
Я дякую всім в Мінмолодьспорті та нашому управлінні спорту, що ця справа таки завершилась і я матиму змогу віддати дружині Андрія Світлані Пушкар це посвідчення та значок.
Пишу тут про це тільки тому, що багато людей знають, що ця справа була незавершена. Тепер все це вже в історії, яку маємо пам’ятати” – написав Віктор Мацекур.