![ТеÑнопÑлÑÑина, ÐÑеменеÑÑ, гоÑи, лÑÑ, пÑиÑода, ÑаÑÑÑ, ФоÑоÑепоÑÑаж, ÐÑдео, ТеÑен, колонка](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/03/54521443_1031358200394085_7327283781151227904_n.jpg)
Що потрібно пересічному тернополянину для щастя у вихідний день? Іноді просто прогулятися весняним лісом.
Для невеликої сімейної подорожі вихідного дня ідеальний варіант – Кременець. Якихось 70 км, 45 хв на авто і ви на місці. Кременецькі гори, котрі саме пробуджуються після зими, вразять вас своєю казковою красою. Містичні схили, наче з казки про Оха: з-поміж осіннього листя відчайдушно побиваються цілі кущі пролісків, які немов вигукують: «Прийшла справжня весна!».