Делегація з Кременця взяла участь у розширеному засіданні Ради регіонального розвитку


19 березня, у Тернополі відбулося розширене засідання Ради регіонального розвитку Тернопільської області під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.
Участь взяли й представники Кременеччини. Зокрема до засідання долучилися голова Кременецької міської ради Олексій Ковальчук та секретар міської ради Галина Мельник.
На порядку денному – обговорення та затвердження перспективного плану області на 2019-2021 роки. Відбувався захід у ТРЦ «Подоляни» за участі також Першого віце-прем'єр-міністра Степана Кубіва, Міністра юстиції Павла Петренка, керівництва області, усіх районів та громад Тернопільщини. Загалом у залі були присутні близько тисячі гостей.
Тернопільщина стала флагманом реформи децентралізації. Сьогодні в області уже 49 ОТГ, що означає більше половини території покрито громадами і якість життя на місцях покращується. З цього розпочав свій виступ Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.
Він зазначив, що потрібно працювати над тим, щоб закріпити реформу децентралізації в Конституції, що посприяє ще більшому згуртуванню українців.
70% населення України мають доступ до реформи децентралізації. Тоді як 30% громадян не можуть відчути переваг від неї. Ніхто не має страждати через відсутність політичної волі на місцях. Робота має бути максимально ефективною, – наголосив Прем'єр-міністр України.
Володимир Гройсман підкреслив, що наступні вибори мають відбутися на новій територіальній основі.
Країна має бути об'єднана та згуртована спроможними та ефективними громадами. Бо я не приймаю зневажливого ставлення до українських громадян, – акцентував він.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення