![](https://poglyad.te.ua/wp-content/uploads/2019/03/53599065_353044128630829_8576581813554642944_n.jpg)
Великим зусиллям віднайдена ось ця фотографія офіцера японської імператорської армії (ім’я героя залишу для себе), який відвідав у Білокриниці Кременецького району 12 полк Уланів Подільських у 1930-х роках і чий візит залишається непомітним епізодом в історії. Ця фотографія раннього періоду, а до Білокриниці офіцер приїжджав в більш старшому віці і в іншому військовому званні, ніж на даному фото.