![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/02/723e402db9b719c9aa4d77701d3357d25ef19207.jpg)
У понеділок, 25 лютого, фахівці зафіксували 65 випадків інфекційних захворювань. У списку переважає кір – 25 випадків, а також вітряна віспа – 18 випадків.
26 лютого кількість хворих на кір збільшилась – 37 випадків. Також у цей день медики зафіксували один випадок контакту з кров’ю тварини хворої на сказ.
Як інформує Тернопільський обласний лабораторний центр, епідемічна ситуація із захворюваності на кір в області є неблагополучною. Відомо, що єдиний та надійний метод профілактики кору – це вакцинація. Фахівці розповіли тернополянам, як розпізнати перші симптоми цієї хвороби.