![](http://news.church.ua/files/2019/02/%D0%BC%D0%B8%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%82-%D0%92%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80.jpeg)
Намісник Почаївської Лаври: Монастирі нікуди не переходять і не перейдуть!
«Монастирі не переходили і нікуди вони не перейдуть, а тому ми постійно просимо Бога, щоб він не помрачав наш розум. Дорогі браття і сестри, не будемо впадати в паніку. Не будемо вдаватися в крайнощі. Ми же знаємо, що Христова Церква завжди переживала якість іспити, — нагадав митрополит Володимир, — ну і тепер, в ХХІ столітті, й нам з вами приходиться пережити те, що ми з вами переживаємо. А тому будьмо крепкі у вірі, стараймося не піддаватися ніяким провокаціям».Намісник Почаївської обителі закликав при цьому зберігати вірність Богу і Його Святій Православній Церкві.