![кÑÑ Ð¢ÐµÑнопÑлÑÑÑка облаÑÑÑ](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/02/1518600067_1.jpg)
За даними моніторингу інфекційної захворюваності, кір лідирує серед всіх хвороб. Фахівці зареєстрували 26 випадків протягом вчорашнього дня. Також медики зафіксували 4 випадки вітряної віспи. Гострі кишкові інфекції, туберкульоз, покус, мікроспорія, гострий вірусний енцефаліт (коревий) та інші спостерігалися в одиночних випадках.
Тернопільський обласний лабораторний центр інформує тернополян, що ситуація із захворюваності на кір в області кваліфікується як неблагополучна.