Команда з Кременця стала Чемпіоном України з більярду

У Тернополі проходив чемпіонат України серед закладів вищої освіти з більярду
13-15 грудня 2018 року в м. Тернопіль в прекрасному Більярдному клубі  “Абриколь” проходив особисто-командний Чемпіонат України серед науково-педагогічних працівників ЗВО з більярду “Триборство” – Кубок Тарновецького. В змаганнях прийняли участь 24 спортсмени з 15 ЗВО, 7 регіонів та 8 міст України.

В особистому заліку Чемпіоном України став Ключніков Тарас (Національний авіаційний університет), друге місце Крейдун Олександр (Національний університет оборони України ім. І.Черняховського), третє місце посіли – Кравчук Віталій (Кременецька обласна гуманітарно-педагогічна академія ім. Т.Шевченка) та Бобир Роман (Воєнно-дипломатична академія ім. Є.Березняка).У командному заліку Чемпіоном України стала команда Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка – сума місць 33, друге місце посіла команда Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка – сума місць 42 і третє місце – команда Воєнно-дипломатичної академії імені Євгенія Березняка – сума місць 43.
На турнірі спортсменів гостинно приймав дворазовий чемпіон світу, багаторазовий переможець міжнародних турнірів заслужений майстер спорту Ярослав Тарновецький. Велика подяка від учасників за відмінну організацію змагань Мазепі Андрію та сім’ї Тарновецьких.
Кращим гравцем 2018 року став Ключніков Тарас (Національний авіаційний університет) (4 перемоги в 5 турнірах) та команда Національного авіаційного університету(2 перемоги в 6 турнірах) та Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка(3 перемоги в 6 турнірах).