![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/01/kolyadnyky2.jpg)
Щиру зворушливу колядку у виконанні маленьких парафіян собору Преображення Господнього у Кременці можуть побачити тернополяни на відео. Дитячий вертеп цікавий та привабливий своєю невимушеністю.
Колядки у храмах є традиційними на Тернопільщині. У одному з найбільших храмів Кременця зазвичай на колядку збирається до півсотні дітей. Прославляють народження Ісуса і дорослі. Зокрема 11 січня у соборі відбудеться вечір колядок.