![ÑÑÑнÑÑ Ð· мÑнÑ-ÑÑÑÐ±Ð¾Ð»Ñ Ñ ÐÑеменÑÑ](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/01/50720451_590662214712968_8538463974507675648_n.jpg)
Попри не надто сприятливу погоду вчора, 27 січня, у Кременці відбувся ХІ традиційний зимовий турнір з міні-футболу на приз футбольного клубу «Кремінь».
Захід минув біля підніжжя однієї з Кременецьких гір, на міському стадіоні в атмосфері спортивної боротьби та азарту.
Призери змагань: перше місце – ФК «Нива» (с. Колодно, Збаразький р-н), друге – БФК «Арсенал» (с. Білокриниця), третє – НФК «Три валети» (м. Кременець).
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/01/50804138_404189836986197_8007300416914063360_n.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/01/50992735_610667162702051_3267106107952201728_n.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2019/01/51385327_1648480241918747_3083065518073053184_n.jpg)