![ÐÑеменеÑÑка палÑÑÑа](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/11/47213032_354480708644461_2300947184582918144_n.jpg)
Кременеччина може похвалитися досить активним мистецьким життям у цей неспокійний час.
У Кременці працюють мистецькі гурти: чоловічий «Гладущик» (засновник Н. Зварунчик), жіночий «Палітра» і студентський «Натхнення» (керівник обидвох Т. Балбус). Цього року жіноча «Палітра» святкує 15-річчя.Цей мистецький гурт був створений восени 2003 року з ініціативи Тетяни Балбус. Колектив об’єднав викладачів кафедри образотворчого мистецтва Кременецького обласного гуманітарно-педагогічного інституту, згодом долучилися і випускниці цього вишу.
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/11/47158176_354480435311155_5817583732722237440_o-1.jpg)
Члени гурту проводять персональні і колективні виставки, беруть участь у фестивалях та пленерах в Україні та за її межами.
До 15-річчя створення «Палітри» у виставковій залі Тернопільського обласного художнього музею відкрили виставку живопису, графіки та декоративно-прикладного мистецтва. 12 авторів представили 72 твори, серед яких пейзажі, портрети, натюрморти, абстрактні композиції, вишиті картини і сюжетні ляльки- мотанки.
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/11/47007559_354481101977755_6659737398248734720_n.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/11/47030047_354480995311099_5689030529714749440_n.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/11/47165624_354480345311164_8046321994389520384_o.jpg)
Виставкова діяльність у складі гурту вимагає від мисткинь вироблення і дотримання своєї власної неповторної манери. Зіставлення і порівняння з колегами спонукають до вдосконалення творчого підходу, постійної праці і розвитку. Кожна з учасниць ювілейної виставки представила найкращі твори, які разом склали неповторну кременецьку «Палітру», пише Тернопільський обласний художній музей.
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/11/47181770_354480881977777_4656669332632240128_n.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/11/47073230_354480805311118_6194008135561117696_n.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/11/47266852_354480638644468_89140057658621952_n.jpg)