![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/12/48395376_468641456995921_2087329504283328512_n-e1545407429218.jpg)
У місті існує проблема з продажем підакцизних товарів, на які часто не видають чеки. Разом з тим очільник закликав кременчан вимагати торговий документ при покупці, адже ці кошти потрапляють до місцевого бюджету і йдуть на розвиток міста.
– Спільно з працівниками поліції ми виявлятимемо порушників. Відповідні санкції до них будуть застосовуватися не вибірково і не час від часу. Якщо підприємці самостійно не наведуть лад у своїх торгових точках, ми їх змусимо це зробити, – зазначив Олексій Ковальчук.