Учора близько 22:30 на об’їзній дорозі Кременця перекинулася фура, завантажена ящиками з порожніми пляшками.
«Причиною перекидання вантажівки стало те, що водій не вибрав безпечної швидкості і автомобіль занесло на повороті. Дорога була розчищена та посипана. Водій, на щастя, не отримав серйозних травм, із ним все нормально», – повідомив заступник начальника Кременецького відділу поліції ГУНП в Тернопільській області.
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/12/fura1.jpg)
«Причиною перекидання вантажівки стало те, що водій не вибрав безпечної швидкості і автомобіль занесло на повороті. Дорога була розчищена та посипана. Водій, на щастя, не отримав серйозних травм, із ним все нормально», – повідомив заступник начальника Кременецького відділу поліції ГУНП в Тернопільській області.
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/12/fura1.jpg)