![РезÑлÑÑÐ°Ñ Ð¿Ð¾ÑÑÐºÑ Ð·Ð¾Ð±ÑÐ°Ð¶ÐµÐ½Ñ Ð·Ð° запиÑом "газовий балонÑик в Ñколе"](http://uanews.odessa.ua/img/20180213/ad7a9c1d38806dbf89546dbb0c6a19b1.jpg)
Зі слів старшокласника, аерозольний балончик «Перець-4», - це подарунок, який він зробив собі на день народження. Товар придбав в мережі. Каже, не знав що розпилення матиме такі наслідки.
А наслідки не забарилися – двох учнів даного навчального закладу, 2006 та 2007 років народження, госпіталізовано в лікарню з алергічною реакцією на розпилену речовину.
Після випадку школярів було евакуйовано, проводилося провітрювання приміщень.
Відомості за даним фактом внесено до ЄРДР і кваліфіковано частиною 1 статті 296 ККУ.