![](https://s.0352.ua/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/050/063/4505782719249116775970884800627273365454848n_5bdafbf51246e.jpg)
На сторінці спільноти в мережі ФейсбукОлександр Дуда опублікував допис, додавши фотографії на підтвердження, свого обурення:
"31.10.18р. м. Почаїв. Лавра в щент знищила молодий сад, на виїзді у місто зі сторони Кременця. Яблуневий сад був посаджений три роки тому Почаївської лаврою на зорендованою нею земельній ділянці. Постає логічне запитання - для чого було його насаджувати, щоб тепер знищити?"
![](https://s.0352.ua/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/050/063/ckfupa_5bdafbf28c390.png)
"Логіка залізна... Знищити дерева, бо покропили хімікатом від шкідника... Це все одно, що покропити картоплю від колорадського жука, а на другий день її скосити..." - Прокоментувала інша користувачка.
Обставини, які виступили причиною такого вчинку проти насаджень, з'ясовуються.
![](https://s.0352.ua/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/050/063/4500603019249114475971112901937543085817856n-1_5bdafbf35a6ea.jpg)
![](https://s.0352.ua/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/050/063/4501981619249115309304365926014438422347776n_5bdafbf475cf0.jpg)