![РезÑлÑÑÐ°Ñ Ð¿Ð¾ÑÑÐºÑ Ð·Ð¾Ð±ÑÐ°Ð¶ÐµÐ½Ñ Ð·Ð° запиÑом "залиÑилиÑÑ Ð±ÐµÐ· палÑÑÑв"](https://img.tsn.ua/cached/1533891788/tsn-09295eed4a70c304db39297c76a49605/thumbs/1340x530/1f/f5/8514fe6b2d7ddb61479a44e34f05f51f.jpg)
Впродовж доби дві особи травмувалися внаслідок власної необережності.
2 жовтня близько 12 години біда сталась з 17-річним жителем с. Білокриниця, який на власному подвір’ї травмувався циркуляркою. Хлопця доправили до Кременецької лікарні з діагнозом «Травматична ампутація дистальних фаланг двох пальців правої кисті».О 21.00 тим же, кременецьким медикам довелось надавати допомогу жителю с. Підгайці Шумського району. 37-річному чоловікові встановили діагноз «травматична ампутація дистальної фаланги 3 пальця лівої кисті». Травми потерпілий отримав при ударі дверима.