![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/10/Screenshot_2018-10-06-12-25-09-933_com.facebook.orca_1024x762.jpg)
На Тернопільщині визначено чемпіонку з шахів.
Мала шахістка з Почаєва стала чемпіонкою області з шахів. Дівчинка перемагає у даному турнірі уже вп’яте.
Одинадцятирічна Віра Венжинович є призеркою багатьох українських та міжнародних шахових турнірів. Тепер, вона знову довела свою майстерність у турнірі, що відбувався три дні в Тернопільському шаховому клубі та стала чемпіонкою, пише Кременець City.