![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/10/kapinos1.jpg)
З концертом-вшануванням кобзарів та лірників відбулося сьогодні урочисте нагородження Відзнакою імені Олександра Капіноса у затишній залі Гуго Колонтая Кременецької ОГПА ім. Тараса Шевченка.
На захід завітало чимало кременчан, громадських активістів, представників влади. Приїхав до Кременця й батько загиблого на Майдані юного Героя зі Збаража Устима Голоднюка Володимир.
Хто і для чого заснував відзнаку розповіла наречена Сашка Олена Котляр:
«Щоб пам’ять про Олександра Капіноса була живою і його справи та мрії продовжувалися в діях інших людей ГО «Родини Героїв Небесної Сотні» заснувала Відзнаку імені Олександра Капіноса.
Сашко відкривав молоді красу рідних українських звичаїв, традицій. Тому у 2018 році в межах реалізації цієї Відзнаки відбувся конкурс на кращий освітньо-культурний проект для людей, в серці яких палає вогник любові до рідного. Сашко вірив, що українські традиції не лише відродяться, а й набуватимуть все більшої популярності серед молоді».
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/10/IMG-68f95d507a7aba0ec70132dcfc4d6246-V.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/10/IMG-cb87374f4cf42663db4913038a373b9a-V.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/10/kapinos.jpg)