![ÐÑнка з ÐÑеменÑÑ ÐµÐºÑпоÑÑÑÑ Ð² ÐÑалÑÑ Ð²Ð»Ð°ÑÐ½Ñ Ð¾ÑигÑналÑÐ½Ñ Ð²Ð¸Ñоби Ð·Ñ Ñкла (ÑоÑо)](http://ternopoliany.te.ua/media/k2/items/cache/94ec06ff9620b5d9b53c6e621eef5111_XL.jpg)
Кременчанка Інна Малісевич виготовляє на експорт в Італію заготовки під біжутерію, а також інші вироби з муранського скла.
Підприємець Інна Малісевич розповіла, що свою діяльність розпочала сім років тому, а протягом наступних років офіційно взяла на роботу трьох працівників. Торік — ще шість.
Наша землячка постійно працює над розширенням виробництва, тож минулоріч у липні їй вдалося відкрити новий цех по виготовленню скляних виробів. Це сувеніри у вигляді фруктів та цукерок, які користуються попитом серед туристів на ринках Італії, кажуть в Тернопільській ОДА.
Інна Малісевич запросила до роботи майстра-італійця, який навчив працівників особливостям цього витонченого ремесла.
До слова, муранське (венеціанське) скло виготовляється за старовинними технологіями, винайденими на острові Мурано поблизу Венеції. Підприємство розростається. Цьогорч кількість найманих працівників зросла вже до 26-ти одиниць.
![42527697 1430550183715229 1123326177755267072 n](http://ternopoliany.te.ua/images/42527697_1430550183715229_1123326177755267072_n.jpg)
![42510331 1430550340381880 7830698156340805632 n](http://ternopoliany.te.ua/images/42510331_1430550340381880_7830698156340805632_n.jpg)