Хлопців, які в Почаєві побили і порізали одногрупницю, можуть відпустити

Учениця ПТУ, яку двоє одногрупників побили і порізали вже виписалася із лікарні і поїхала додому. А її кривдників можуть відпустити, оскільки рани виявилися не такими глибокими , як спочатку думали лікарі.


Про це OBOZREVATEL розповіли в поліції Тернопільської області.

"Дівчина вже виписалася із лікарні. Рани виявилися не такими глибокими, як подумали спочатку, важливі органи не зачеплені. Лікарі кажуть, що у неї стрес. Зараз вона поїхала додому, в село під Почаєвом", — каже речник обласної поліції Сергій Крепа.
Як повідомили в профтехучилищі Почаєва, дівчина і два хлопці, які її били, разом вчаться на кухарів.

"Нічого поганого про них сказати не можемо, звичайні хлопці", — мовили в гуртожитку ПТУ.
Зараз двоє нападників перебувають у СІЗО, їм обрано запобіжний захід — тримання під вартою. Однак міру покарання можуть змінити.

"Перш за все, за словами лікарів, у потерпілої були ушкодження середньої ступені тяжкості, і було розпочато розслідування за статтею "замах на вбивство". Пізніше лікарі з'ясували, що порізи не такі сильні. До того ж, усі троє не можуть толком згадати, що відбулося насправді, адже були занадто п'яні. Оскільки пошкодження виявилися легшими, то підліткам запобіжний захід можуть переглянути", — пояснив речник поліції Сергій Крепа.
За його словами, в шоці від події і батьки учнів ПТУ. Всі в один голос запевняють, що ніколи раніше не помічали, щоб хлопці випивали. Та й сім'ї у них, за даними поліції, благополучні.

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення