![ТеÑнополÑнки позмагаÑÑÑÑÑ Ð·Ð° нагоÑоди ÐиÑÐ¾Ñ Ð»Ñги з ÑегбÑ-7](https://te.20minut.ua/img/cache/news_m/news/0010/66/965305-ternopolyanki-pozmagayutsya-za-nagorodi-vischoyi-ligi-z-regbi-7.jpeg?hash=2018-09-21-10-26-18)
За звання призові місця змагатимуться дві команди з Тернопілля – "ТНЕУ" Тернопіль та Кременецька ДЮСШ. Після трьох турів тернополянки мають хороші шанси вибороти чемпіонство, поступаючись лише одеській "Анатрі". Кременецька команда наразі посідає п'яте місце у турнірній таблиці.
Четвертий тур розпочнеться з ігор групового етапу: Група "А": "Отрада-ДЮСШ-Юніор", "Леви", Кременецька ДЮСШ, НАСВ. Група "Б": "ТНЕУ", "Анатра", "Transcarpathia Trinity", "ДЮСШ-2-Прикарпатські вовчиці". Додамо, що матчі чемпіонату пройдуть на стадіоні "Академія Спорту". Початок о 10:00.