![РезÑлÑÑÐ°Ñ Ð¿Ð¾ÑÑÐºÑ Ð·Ð¾Ð±ÑÐ°Ð¶ÐµÐ½Ñ Ð·Ð° запиÑом "ÐгоÑÑ ÐиÑ
алÑÑÑка"](http://admin.business-companion.te.ua/plugins/gallery/server/php/files/thumbnail/1483461543--lyudi--%D0%BC%D0%B8%D1%85%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D1%87%D1%83%D0%BA.jpg)
Засуджений за рекордний хабар високопосадовець з Кременеччини повертається у політику
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/09/0-02-05-39970ee5099000f60a60124eaa645b3edc8547f79f568eb357c73539e15ee68b_e9cde427.jpg)
Днями на спортивному заході у Кременці, де партія «За життя» виступила одним із спонсорів, поряд з партійцями помітили колишнього голову Кременецької райдержадміністрації Ігоря Михальчука.
Кременчанам він запам’ятався як керівник-хабарник, який залишив свою посаду у кайданках та у супроводі правоохоронців.
Нагадаємо, що у кінці липня 2012 року Генеральною прокуратурою України порушено кримінальну справу щодо голови Кременецької районної державної адміністрації Тернопільської області за ознаками злочину, передбаченого ч. 4 ст. 368 КК України. Голову райдержадміністрації, який вимагав 80 тис. євро за вирішення питання щодо виділення 4 га землі біля м. Почаєва, затримали на гарячому.
Через рік Волочиський районний суд Хмельницької області засудив Ігоря Михальчука до 8 років 6 місяців позбавлення волі з позбавленням права займати відповідні посади строком на 3 роки та конфіскацією майна, а також позбавив його 7 рангу державного службовця. Проте Ігор Михальчук, відсидівши половину терміну за ґратами, вийшов на волю наприкінці 2016 року.