![РезÑлÑÑÐ°Ñ Ð¿Ð¾ÑÑÐºÑ Ð·Ð¾Ð±ÑÐ°Ð¶ÐµÐ½Ñ Ð·Ð° запиÑом "ÑÑÑбол кÑеменеÑÑ"](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgI9e96ErVNbrTpiAUU0L8V8QEKIjwbdhy_n-WXM0MT434CyuZaITd9BBucPh2KIbGr2TQbsJpzjVgtrku8tFcQLsejY1qjmRuPPuByP8uuXEPDrzqPzit3jU_bpuug4MtbBgGLZoPtpbs/s1600/1.jpg)
Наступного тижня в Україні стартує новий сезон футбольного чемпіонату серед команд студентів вищих навчальних закладів.
Тернопілля вперше за історію проведення студентської ліги представлятимуть одразу три вузи – Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка, Кременецька обласна гуманітарно-педагогічна академія ім. Т. Шевченка та вперше Тернопільський національний економічний університет.
Тернопільські команди виступатимуть у Конференції "Захід", де за першість змагатимуться сім команд. Суперниками наших земляків також будуть студенти з Львова, Вінниці, Кам'янець-Подільського та Чернівців.