![](https://i0.wp.com/realno.te.ua/wp-content/uploads/2018/08/1-24.jpg?resize=640%2C277&ssl=1)
У Кременці не так багато будівель у нічну пору підсвічуються. До числа тих, які гарно видно вночі, належить віднедавна районний будинок культури.
Колектив підтримав ініціативу директорки Аліни Твердохліб і власними коштами заробленими установою, своїми руками зробили так, що Кременецький районний будинок культури став окрасою центральної частини міста не лише вдень! – написали у соцгрупі Типовий Кременець![](https://i0.wp.com/realno.te.ua/wp-content/uploads/2018/08/2-18.jpg?resize=640%2C427&ssl=1)
![](https://i1.wp.com/realno.te.ua/wp-content/uploads/2018/08/3-9.jpg?resize=640%2C427&ssl=1)