![](https://i0.wp.com/realno.te.ua/wp-content/uploads/2018/08/39020281_292826351272154_192771687161266176_n.jpg?resize=640%2C480&ssl=1)
У Великих Бережцях, в приміщенні колишнього машзаводу, інвестор – компанія «Полко Груп» – монтує холодильне обладнання для заморозки ягід.
“Запустити процес планують найближчим часом, адже у мешканців Кременеччини у господарствах росте чимало малини, закупляють її по 4-5 грн., а днями ціна впала взагалі до смішних 2.50 грн. (такі факти наводили почаївчани).
У «Полко Груп» стверджують, що купуватимуть малину й по 11-18 грн. за кілограм, тому для наших людей вони обіцяють стати вигідними партнерами. Влада ж району завжди готова сприяти тим, хто зможе, проводячи свій бізнес, допомагати покращувати матеріальне становище мешканцям Кременецького району” – повідомляє голова Кременецької РДА Володимир Козубський.
![](https://i0.wp.com/realno.te.ua/wp-content/uploads/2018/08/39074775_292826341272155_6641802405094621184_n.jpg?resize=640%2C480&ssl=1)