У Почаєїві серед паломників були десятки чоловіків у чорних футболках з написом «Приготовтесь к войне…»

На минулих вихідних, 25 серпня, у Почаєві серед паломників до Лаври помітили осіб, які були одягнуті в футболки з однаковим написом “Приготовтесь к войне…”.
Очевидці потрактували це як ознаку сепаратизму. Як повідомив депутат Почаївської міської ради Тарас Паляниця, особи цих людей встановили, з ними проведено виховну бесіду, але чинного законодавства вони не порушували. – повідомляє видання Погляд.
“Читаючи коментарі користувачів українського сегменту Фейсбук, неодноразово зустрічав думки щодо пасивної діяльності Служби безпеки України та правоохоронних органів щодо ситуації з поширенням ідей “руского міра” в Почаєві, — зазначив Тарас Паляниця. — Як депутат Почаївської міської ради та голова Постійної депутатської комісії з питань законності, прав людини, депутатської діяльності та етики, офіційно заявляю: у Почаєві Тернопільської області міською радою встановлена новітня система відеоспостереження та відеофіксації “Безпечне місто”, що дозволяє покривати відеокамерами всю центральну частину міста та інші велелюдні місця. Почаївська міська рада постійно співпрацює з правоохоронними органами, Службою Безпеки України, іншими установами та організаціями задля запобігання поширенню ідей “руского міра” на території Почаївської міської об’єднаної територіальної громади. За наявною у мене інформацією особи, зображені на фото, були встановлені відповідними службами та структурами 25.08.2018 р. (в день поширення цієї інформації). З ними проведено відповідну бесіду та рекомендовано змінити свою “форму одягу”. Порушення чинного законодавства у даному випадку відсутнє, оскільки на футболці було процитовано напис із Біблії (це слова з книги пророка Іоіля 3:9-10 – ред.). І СБУ, і МВС, і органи місцевого самоврядування зараз працюють заради цілісності та єдності України. Про це не завжди пишуть, не повсюди говорять, та інколи не висвітлюють, але ми пройшли весну 2014-го року… зробили висновки. Навчилися. Працюємо!”

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення