![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/08/39968168_1036525063180700_4067972755373424640_n.jpg)
Привітати кременчан з найголовнішими державними святами прибула делегація з Аджарії (Грузія). Представники тамтешнього органу місцевого самоврядування та музичний колектив «Elesa» приїхали на запрошення міського голови Кременця Олексія Ковальчука та вокально-інструментального ансамблю «Любисток».
Дівчата познайомилися та потоваришували з грузинськими колегами під час власних гастролей. Тож тепер грузини залюбки відповіли на дружнє запрошення, взяли участь в урочистостях з нагоди Дня прапора та Дня Незалежності у Кременці. Тож, хтозна, можливо, у міста на Тернопільщині незабаром з’явиться місто-побратим у Грузії.