![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/08/molytva1.jpg)
За допомогою молитви в місті на Тернопільщині вирішили боротися зі смертельними нещасними випадками на дорозі. За місяць у Кременці на відрізку шляху близько 500 м трапилося три ДТП, де загинули люди.
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/08/molytva2.jpg)
Більш прагматичні кременчани разом з тим зазначають, що згаданий відрізок дороги було б не зайвим краще освітлювати, або ж встановити там лежачих поліцейських. Також варто згадати, що у декотрих із згаданих смертельних ДТП не обійшлося без оковитої.
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/08/molytva3.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/08/molytva.jpg)
У будь-якому випадку щира спільна молитва ще нікому не зашкодила - пише Терен.