Московський піп з Кременеччини назвав Росію «нашим атєчєством»

Уродженець Кременеччини, митрополит Сімферопольський і Кримський Лазар (Швець) член священного синоду УПЦ МП, разом з прем’єр-міністром Росії Дмітрієм Мєдвєдєвим і іншими високопоставленими чиновниками країни-агресора відзначив в Севастополі День хрещення Русі, а потім – День Військово-Морського флоту Росії.


29 липня, в День Військово-Морського флоту Росії, митрополит Сімферопольський і Кримський Лазар очолив святковий молебень в гарнізонному храмі Чорноморського флоту РФ в Севастополі. З ним молились командуючий Чорноморським флотом РФ віце-адмірал Алєксандр Моісєєв та командири з’єднань і частин флоту.

Після молебну митрополит Лазар привітав моряків країни-окупанта зі святом (переклад з рос.): «Сердечно вітаю вас з Днем військово-морського флоту нашої Батьківщини, в героїчній історії якої є яскраві моменти бойових перемог. Завдяки мужності та відвазі багатьох поколінь військових моряків, наша вітчизна являла славу великої морської держави…».

Командуючий Чорноморським флотом Росії в свою чергу подякував владиці Лазарю за молебень та духовну опіку над російськими військовослужбовцями: «Владко, дякую вам за молебень в честь усіх поколінь військових моряків, хто своєю мужністю, ціною свого життя завжди стояв на захисті Вітчизни. Дякую, що ви молитесь за моряків, які сьогодні стоять на захисті інтересів Росії…»

Варто відмітити, що, згідно документів ООН, ОБСЄ, Ради Європи і інших міжнародних організацій, російські війська в Криму визнані окупаційними і мають бути виведені з території України.

Днем раніше, 28 липня, владика Лазар разом з прем’єр-міністром Росії Дмітрієм Мєдвєдєвим також взяв участь у святкуванні річниці Хрещення Русі.

Нагадаємо, що останніми роками митрополит УПЦ МП Лазар (Швець), уродженець Кременеччини, та підконтрольні йому священики регулярно освячували прапори і військові об’єкти Росії в Криму, а також брали участь у святкуваннях «дня возз’єднання Криму з Росією».

Новини партнерів

Останні новини

Оголошення