“Це – дорога. Вулиця Бориса Харчука. Кременець. Панове начальники з міської ради! Усно не допрошуся, то подивіться хоч на фото і щось зробіть”, – написала у ФБ кременчанка Зоя Карпюк.
Дописувачів ФБ дуже обурив стан дороги на цій вулиці.
“Мені здається в Кременці на 3 а то й 5 років треба відмінити всі святкування і урочистості а бюджетні гроші направити на ремонт вулиць бо вони всі в жахливому стані. Сором“, – написала Людмила Ковальчук.
Інші дописувачі запитують: як по такій дорозі має проїхати “швидка” чи пожежна.
![](https://i1.wp.com/realno.te.ua/wp-content/uploads/2018/07/12-8.jpg?resize=595%2C800&ssl=1)